KONST / Litografier / Färglitografi 15218326
nr 1521 8326
Petter Thoen
(f. 1943), Norge
Signerad, numrerad 344/350. Färglitografi. Bladets mått: 32x46, oramat löst blad
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 februari 2023
kl 20:27:13
350 kr
Petter Thoen
Läs mer om Petter Thoen